Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

isopolifoni

“Shkoni breza, merrni dritë, tek Dheu që fle POETI”, Netët e Bejkës së Bardhë, festivali që ruan traditën e isopolifonisë së Lefter Çipës (PËRSHTYPJE)

Ka pak arsye që të mos ulësh xhamin e dritares së makinës dhe duke qenë e vëmendshme në timon, të gjesh disa sekonda të...

‘Na flet për edukatë i gjati kryeministër’, studentët i përgjigjen Ramës me isopolifoni (VIDEO)

Protesta e studentëve është zhvendosur në ambjentet e brendshme të fakulteteve.   Prej dy ditësh një pjesë e studentëve kanë vendosur...

Lajmet e fundit