Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

islande

Kombëtarja “bllokon” kryeqytetin, policia njofton tifozët për akset që nuk lejohet lëvizja

Kombëtarja kuqezi do të përballet në orën 20:45 kundër Islandës, në stadiumin “Air Albania”. Policia e Tiranës ka marrë një sërë masash organizative për...

Nga Edvin MURATI te profesori KRISTO e deri te Ardit GJEBREA, të gjithë në mbështetje të kuqezinjve për Islandën: Forca Shqipëri!

Humbja e mbrëmshme ndaj Izraelit me shifrat 2-1, duket që nuk ka lënë një shije aspak të mirë pasi pritshmëritë për këtë përballje ishin...

Vrasja që tronditi Islandën, Gjykata dënon me 16 vite burg Angjelin Sterkajn, ekzekutoi në mes Rekjavikut shokun e tij

Angjelin Sterkaj, autori i vrasjes së shqiptarit Armando Beqiri në Islandë, është dënuar me 16 vite burg nga Gjykata atje. Ngjarja ndodhi në 13...

Pamje mbreslënëse të filmuara me dron, shihni si shpërthen vullkani në Islandë (VIDEO)

Pamje fantastike të shpërthimit të llavës, janë kapur nga një dron që fluturoi mbi vullkanin e Islandës. Vullkani i quajtur "Fagradalasfjall" rreth 25 milje...

“Po unë e kam bërë”, Anxhelo Stërkaj pranon në Gjykatë ekzekutimin e Armando Beqirajt në Islandë, zbulohet roli misterioz i të dashurës së tij

Anxhelo Stërkaj ka pohuar para Gjykatës se e ka vrarë i vetëm Armando Beqirajn, më 13 shkurt 2021, ndërkohë që po ashtu të akuzuarit...

“Gjithçka ka ndodhur për arsye personale”, zbardhet dëshmia e Angjelin Sterkajt, ekzekutoi para banesës Armando Beqirin

Është zbardhur dëshmia e Angjelin Sterkajt, i cili akuzohet se më 13 shkurt ekzekutoi shqiptarin Armando Beqirin në Islandë. Ai para policisë ka treguar se...

Ekzekutimi i Armando Beqirit pranë banesës në Islandë, kush është shqiptari që vrau bashkëkombasin e tij (EMRI-FOTO)

Angjelin Sterkaj është autori që ekzekutoi më 13 shkurt pranë shtëpisë shqiptarin Armando Beqiri. Ai mori nëntë plumba duke përfshirë dhe plagë në kokë...

‘Do kthehemi mbrapsht se po vdes për bukë’, Elvana Gjata bën sporte ekstreme në dëborë (Video)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Elvana Gjata, është shumë aktive në rrjetin social 'Instagram', ku poston foto dhe video të...

E vranë me thikë në Islandë, familja e të riut shqiptar kërkon dëmshpërblim nga autori

Klevis Sula, i riu nga Skrapari mbeti i vdekur pasi u qëllua katër herë me thikë në Islandë. Autori i ngjarjes,...

Lajmet e fundit