Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

ishulli i kretes

Tragjedi në ujërat e Kretës, fundoset anija me 45 emigrantë nga Lindja e Mesme, autoritetet greke dhe turke kërkojnë trupat

Rojet bregdetare greke dhe turke aktualisht po kërkojnë të paktën 8 persona që u zhdukën pasi një anije që mbante 45 migrantë nga Lindja...

Shqiptari tenton të vrasë gruan me çekiç në ishullin e Kretës, arrestohet menjëherë nga Policia

Një shqiptar është arrestuar nga Policia në ishullin e Kretës pasi ka tentuar të vrasë bashkëshorten e tij. Mësohet se gruaja ka bërë denoncim...

Lajmet e fundit