Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

ishuj

Ishujt e fshehur më mirë në Europë, për t’iu shmangur turmave të turistëve

Ndërsa shumë vende po koordinojnë listat e udhëtimeve dhe pasaportat e vaksinave, përpjekja për të rezervuar një udhëtim nëpër Europë mund të jetë një...

Banorët e ishujve në Greqi do nominohen për çmimin Nobel për paqe

Mijëra banorë të ishujve grek në detin Egje, përfshi edhe peshkatarët të cilët brakrisën punën e tyre për të ndihmuar emigrantët të cilët hynë...

Lajmet e fundit