Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

ishministri

Spiunoi te armiku i betuar i shtetit, ish-ministri dënohet me 11 vite burg

Ish-ministri izraelit Gonen Segev u dënua me 11 vite burg për akuzën e spiunazhit. Pas një seance me dyer të mbyllura,...

600 mijë Sirianë në Shqipëri? Ish-ministri flet për negociata TË FSHEHTA: Qeveria po hap kampet

Mesa duket, mediat gjermane  e kanë bërë fakt të kryer ardhjen e 600 mijë refugjatëve sirianë në Shqipëri, ndërsa në vend nuk ka ende...

Ish-ministri bën deklaratën e fortë: Korrupsioni ndodh në sallën e qeverisë, jashtë saj ndahen BAKSHISHE

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ftuar në emisionin “Opinion”, teksa po diksutohej për politikanët më të pasur në Shqipëri, hodhi dhe një akuzë...

Ish-ministri komenton marrëveshjen e detit me Greqinë: Po diskutohen çështje për herë të parë pas 17 vitesh

Ish-ministri i Mbrojtjes Luan Hajdaraga, ka komentuar ecurinë e negociateve me Greqinë. I ftuar në news24, Hajdaraga është shprehur se për...

Detaje të reja nga arrestimi i Spiro Kserës, si e arrestoi natën grupi i policisë me prokurorin

Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i Spiro Kserës, ish-ministrit që akuzohet për shpërdorim detyre dhe dëmin në vlerë 30 milionë lekë. ...

Lajmet e fundit