Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

ishemi cerebrale

U arrestua për ryshfet, mjeku i Traumës pëson ishemi cerebrale dhe dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Fitim Marku, mjeku i Spitalit të Traumës që u arrestua pak ditë më parë në një operacion të Policisë me agjent të infiltruar, është...

Ndahet nga jeta aktori i humorit nga Saranda, Haki Spaho pësoi ishemi cerebrale

Është ndarë sot nga jeta në moshën 70-vjeçare humoristi nga Saranda, Haki Spaho.  Aktori i humorit ka humbur jetën si pasojë e ishemisë cerebrale. Haki...

Pësoi ishemi cerebrale, ja si është gjendja e deputetit të PS

Është përmirësuar gjendja shëndetësore e deputetit të PS Paulin Sterkaj, i cili pësoi ishemi cerebrale ditën e djeshme. Bëhet me dije se ai po...

Ish-ministri socialist në reanimacion, ja si është gjendja shëndetësore e tij

Ish ministri i Partisë Socialiste, Luan Hajdaraga ka mbërritur sot në ambientet e reanimacionit në QSUT, pasi pësoi ishemi cerebrale teksa ndodhej në hyrje...

Lajmet e fundit