Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

Ish zyrtari amerikan

Ish zyrtari amerikan: Marrëveshja Kosovë-Serbi përfshin shkëmbimin e territoreve

James Hooper, ish zyrtar i lartë i Departamentit Amerikan të Shtetit ka deklaruar se një marrëveshje gjithëpërfshirëse mes Kosovës dhe Serbisë, përfshin edhe elementë...

Lajmet e fundit