Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

ish keshilltari

I akuzuar për mashtrim, ish-këshilltari i Donald Trump vetëdorëzohet në polici

Ish këshilltari i Donald Trump, Steve Bannon, ditën e sotme është vetëdorëzuar pranë autoriteteve në Nju Jorl, për t' u përballut me akuzat për...

Holandezi tha se ishte shokuar nga shërbimi, reagon Spitali i Traumës: Falenderoi stafin para se të ikte, madje erdhi edhe të nesërmen

Ton Daans, ish-këshilltar i ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për sistemet e riedukimit, i ka shkruar dje një letër të hapur kryeministrit Edi Rama....

“Aty njerëzit vdesin më kot”, ish-këshilltari HOLANDEZ i Etilda Gjonajt rrëzohet në Tiranë, mjekohet te “Trauma”, shokohet dhe i shkruan letër Ramës

Ton Daans, ish-këshilltar i ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për sistemet e riedukimit, i ka shkruar një letër të hapur kryeministrit Edi Rama. Ai...


Lajmet e fundit