Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ish e dashura

Vajza i kërkon të ndahen, shqiptari hakmerret dhe i publikon videot intime në faqen pornografike, ish e dashura: Makthi filoi kur…

Një shqiptar është dënuar pasi akuzohet se ka publikuar videot intime me ish të dashurën në një faqe pronografike. Mediat greke bëjnë me dije se...

Ish e dashura e futi në burg, shqiptari arratiset për ta rrahur, por e pëson keq

Një shqiptar është dënuar me masën ‘arrest shtëpie’, pasi e dashura e denoncoi për përndjekje dhe kërcënime. Por menjëherë sapo ka...

“Do të ta copëtoj fytyrën, të pres kokën”, 25-vjeçari tmerron ish të dashurën pas ndarjes

“Ta dish që sot vërtet s’ka më dashuri, por vetëm do të ta copëtoj fytyrën e trupin”. “Do të ta pres kokën, a mirë,...

Ish e dashura hakmarrëse i vë zjarrin makinës së gabuar (Video)

Një vajzë nga Florida është kapur nga kamerat e sigurisë duke i vënë zjarrin një makine. Kur policia e pyeti se pse e kreu...

Lajmet e fundit