Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

ish drejtori

Lidhja e ish-drejtorit të FBI me Shqipërinë, Gjiknuri: Tymnajë e opozitës për të mbuluar 21 Janarin! Drejtësia amerikane e ka zbardhur çështjen

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri i ka konsideruar tymnaja lajmet se ish-drejtori i FBI i arrestuar në Amerikë është ndikuar nga autoritetet...

“Ka dashuri për kombin tonë”, ish-drejtori i FBI u nderua në Tropojë si “Qytetar Nderi”

Charles McGonigal, ish-drejtor i Kundërzbulimit të FBI, është vënë në qendër të mediave amerikane dhe prej dje në ato shqiptare. McGonigal njihet si mik...

Edi Rama reagon për arrestimin e ish-drejtorit të FBI: Akuzat nuk kanë lidhje me mua, do e kishte nxjerrë hetimi në Amerikë (E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama reagon pas akuzave në Shqipëri, menjëherë pas arrestimit në Amerikë të mikut të tij, ish-drejtorit të FBI Charles McGonigal. Opozita në...

Ish-drejtuesi i Policisë: Përderisa nuk kemi kufomë, mund të besojmë se Ervis Martinaj është gjallë

Ish-drejtuesi i policisë Fatjon Softa ka folur lidhur me zhdukjen e Ervis Martinajt si dhe për kontrollin e policisë në familjen e tij. Sipas...

Ish-drejtori i Policisë, Hysni Burgaj: Efektivët thirrën ambulancën për Lear Kurtin, ishte i zbehur, mjekët thanë “nuk është detyra jonë”

Ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj ka dhënë mbrëmjen e sotme detaje të tjera për vdekjen e të riut Lear Kurti në Tiranë....

Ankohet ish-drejtori i Portit të Shëngjinit: Vartësja ime më ngacmoi seksualisht! (VIDEO)

Në datën 06 korrik 2022, Fiks Fare transmetoi një investigim për emërimin e z.Agustin Gjini, me detyrën e drejtorit të Portit të Shëngjinit në...

Lajm i hidhur për futbollin, ndërron jetë ish-kreu i UEFA-s

Bota e futbollit ka marrë një lajm të hidhur. Ish-presidenti i UEFA-s, Lenart Johanson, është ndarë nga jeta për shkak të një sëmundje në...

KLSH çon në prokurori ish-drejtorin e rëndësishëm dhe 4 varëtësit e tij, zbulohet shkelja flagrante

KLSH kallëzon në prokurori ish drejtorin, 3 ish përgjegjës të sektorit legalizimit dhe juristin e drejtorisë rajonale të AULIZNI-t –t, qarku Shkodër. ...

U akuzua se i shkaktoi 40 milion lekë dëm buxhetit të shtetit, shpallet i pafajshëm ish-Drejtori Tatimeve Tiranë

Gjykata e Apelit në Tiranë ka shpallur të pafajshëm ish-Drejtorin e Tatimeve të Tiranës, Androkli Kokthi, i cili akuzohej për shpërdorim detyre. ...

Lajmet e fundit