Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ish deputet

1 i vrarë dhe 5 të plagosur në Kavajë, reagon ish deputeti: Policia është e zënë me arrestime politike

Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë sot në Kavajë, ku mbeti i vrarë një kalimtar. ...

Ish deputeti: Rama dhe Basha do dalin bashkë këto zgjedhje… Kujtoni se ata nuk bëjnë takime të fshehta?

Ish deputeti i parlamentit shqiptar Eduart Ndocaj thotë se Basha dhe Rama do të dalin bashkë në zgjedhje.  Ai ngrë dyshime...

Lajmet e fundit