Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

ish blloku

Plagosi Eljon Haton, ish-komando Merviol Bilo ia hedh pa asnjë ditë burg, dënimi i konvertohet në shërbim prove

Gjykata e Tiranës ka shpallur ditën e sotme vendimin për ish-komandon Meviol Bilon. Bilo është cilësuar fajtor për plagosjen e Eljon Hatos, ngjarje e ndodhur...

Pas përfshirjes së bashkëshortit në ngjarjen e ish-Bllokut, bëhet e gjallë Suada Sherifi

Që nga ngjarja në zonën e ish-bllokut, ku mbeti i vdekur Fabian Gaxha dhe u plagosën Ervis Martinaj dhe Eljon Hato, i përfshirë ishte...

Shkrimtarja Vera Bekteshi: U martova 20 vjeçe që të ikja nga “Blloku”, aty ishte si “Big Brother”

Shkrimtarja Vera Bekteshi ka folur për jetën në Bllok në kohën e komizmit, dhe ajo është shprehur se jeta atje ka qenë e kontrolluar...

Vjedhja e bankës në ish-Bllok, arrestohen tre persona, sekuestrohen një pjesë e parave (Emrat)

Tre persona janë arrestuar si të dyshuar për grabitjen e një banke në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Për ngjarjen e ndodhur në javën...

Helmohen 18 persona në restorantin në “Bllok”, shoqërohet menaxheri

18 persona janë helmuar pasi kanë konsumuar ushqim në një prej restoranteve në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Pas konsumimit të drekës,...

“Nini” gjente klientë për prostitutat e “Bllokut”, dreka, darka dhe seks. Ja detajet

Prokuroria, në bazë te informacioneve nga Policia e Tiranës, ka arritur të zbulojë me detaje se si funksiononte rrjeti i prostitucionit dhe drogës që...

3 të rinj alarmojnë policinë, 4 skuadra “Shqiponja” i rrethojnë te ish-Blloku

3 të rinj kanë alarmuar mbrëmjen e sotme policinë e kryeqytetit. Fillimisht në media u fol për një “superaksion”, por në fakt e vërteta...

Lajmet e fundit