Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

ish bllok

Plagosja me armë në ish Bllok, Policia: Janë arrestuar dy persona, ngjarja për motive të dobëta (EMRAT)

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, në ish Bllok, ku mbeti i plagosur me armë Ilir Shkurti. Bëhet me dije...

Mbyllja e çerdhes në ish-Bllok, vetëkarantinohen 53 fëmijë dhe 22 persona nga stafi, flet drejtoresha

53 fëmijë dhe 22 persona nga stafi i çerdhes nr.16 në zonën e ish-Bllokut, ndër ta 12 edukatore janë vetëkarantinuar. Çerdhja...

Shoqërohet DJ Vin Veli, ‘Shqiponjat’ blindojnë ish-Bllokun

Shoqërohet në orët e para të mëngjesit të sotëm DJ i njohur shqiptar Vin Veli. Raportohet se Vin Veli është shoqëruar në...

Vrasja në ish-bllok/ Pasi u lirua, Ervin Mata kërkesë Prokurorisë së Tiranës: Dua të…

Ervin Mata i cili u përfshi në vrasjen në zonën e ish-bllokut më tetorin e vitit të kaluar, i ka dërguar një kërkesë prokurorisë...

Ditëlindja e Blendi Klosit te lokali në ish-Bllok me mbi 100 të ftuar VIP, Shalsi shkrin talentin në muzikë (VIDEO)

Ditëlindja e 48-të e ministrit të Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ka mbledhur mbrëmë në ambientet e një lokali mbi 100 të ftuar. ...

Atentati në Ish-Bllok/ Prokuroria merrr në pyetje në SPITAL biznesmenin e plagosur Ervis Martinaj

Policia merr në pyetje në ambientet e spitalit Ervis Martinajn, biznesmenin e plagosur në atentatin e së enjtes në zonën e ish-Bllokut. ...

Atentati / Kush është Joli, komandoja HERO që u përball me kriminelët në ish- Bllok, i vlerësuar edhe nga SHBA për një mision sekret...

Kryeqyteti u trondit nga një atentat dy ditë më parë në një lokal në zonën e ish- Bllokut ku mbeti i vdekur një person...

Zbulohet kush është efektivi i komandos në kërkim, bëri ‘kasaphanë’ mbrëmë në ish-Bllok (EMRI)

Zbulohet efektivi i forcave komando i shpallur në kërkim nga policia për atentatin e mbrëmshëm në zonën e ish bllokut. I...

Lajmet e fundit