Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

isabel santos

Raportuesja për Shqipërinë në PE përgëzon procesin e votimit: Aktorët politikë të vazhdojnë rrugën drejt BE

Raportuesja për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Isabel Santos ka përshëndetur mbarëvajtjen e  procesit të zgjedhjeve parlamentare në Shqipëri, të cilat u mbajtën këtë të...

“Raporti i PE mbi Shqipërinë është pozitiv dhe tregon se është bërë përparim”, Santo: Vendi në rrugën e duhur për procesin e anëtarësimit në...

Eurodeputetja dhe raportuesja për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Isabel Santos, deklaroi se raporti i Parlamentit Europian për Shqipërinë është pozitiv, ndërsa vendi e meriton...

Meta takon raporteren e PE: Lakmia e mazhorancës për të kapur Gjykatën Kushtetuese, cënon procesin e negociatave me BE

Pas konferencës për mediat që u mbaj në orën 14:40 në ambjentet e Presidencës, në lidhje me atë që Meta e quan "puç kushtetues"...

Lajmet e fundit