Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

isa mustafa

Nuk arriti të mposhtë sëmundjen, ish-kryeministri shqiptar humb njeriun e shtrenjtë

Ditë e zezë kjo e enjte për familjen e ish-kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa. Mëngjesin e sotëm ai ka humbur njeriun më të shtrenjtë, vëllain. Pas...

Familja e ish-kryeministrit shqiptar në zi, ndërron jetë motra e Isa Mustafës

Familja e ish-kryeministri të Kosovës Isa Mustafa ka hapur dyert e zisë. Motra e tij ka ndërruar jetë mëngjesin e kësaj të marte. Besnik Mustafa,...

“Pro bashkimit me Shqipërinë”, reagon Mustafa pas deklaratës së Kurtit: S’ia shoh për të madhe, ai di të manipulojë…

Ish-kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka folur për deklaratën e kryeministrit Albin Kurti, i cili tha se do të votonte pro për bashkimin e...

Kërcënimi i Albin Kurtit, reagon Isa Mustafa: Më erdhi keq, por m’u kujtua koha kur njerëzit e tij më sulmuan shtëpinë me molotov

Ish-kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka reaguar për kërcënimin e raportuar mbrëmjen e djeshme ndaj kryeministrit Albin Kurti. Përmes një postimi në...

FOTO/ Rama dhe Haradinaj bëjnë paqe, së bashku me Isa Mustafën dhe politikanë të tjerë ia shtrojnë me verë në Golem

Kryeministri Edi Rama, ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe ish-kreu i LDK-së, Isa Mustafa, janë mbledhur mbrëmjen e sotme së bashku në Golem për...

Isa Mustafa konfirmon zyrtarisht Avdullah Hotin si kandidat të LDK-së për kryeministër

Isa Mustafa ka konfirmuar zyrtarisht se Avdullah Hoti do të jetë kandidat i LDK-së për kryeministër. Në një konferencë të përbashkët...

Përplasje Mustafa-Haradinaj për postin e Presidentit në Kosovë? Nënkryetari i LDK-së jep lajmin që mund të ‘trazojë’ politikën kosovare

Mandati i Presidentit aktual të Kosovës, Hashim Thaçi përfundon në muajin shkurt të vitit të ardhshëm, ndërkohë që partia AAK ka dalë hapur duke...

Isa Mustafa për Euronews: Nuk dimë çfarë të nënkuptojmë me Minishengenin, me Ramën s’kam asgjë personale

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa shprehe se, ende ka disa dyshime mbi idenë e mini-schengen që i ka shprehur dhe më herët dhe që...

I infektuar me Covid-19, por u tha se humbi jetën, si u montua video ‘fake’ për ceremoninë mortore të Isa Mustafës, djali publikon foto...

Para një jave kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa deklaroi publikisht se ishte infektuar nga koronavirusi. Këtë gjë...

LAJM I FUNDIT/ Kreu i LDK-së Isa Mustafa rezulton i infektuar me COVID-19

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai me...

Lajmet e fundit