Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

irvana hyka

NGJARJE TRAGJIKE/ Nga Fëllënxa Rrasa, te Sabrina që vdiq me bukë në gojë dhe Irvana shtatzënë, në 8 muajt e fundit 7 gra janë...

Xhelozi, probleme ekonomike, urdhra mbrojtje që nuk zbatohen dhe konflikte të çastit. Këto kanë qenë disa arsye që kanë çuar në vdekjen e 7...

Lajmet e fundit