Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Irfan Hysenbelliu

‘Një dhimbje që s’mund të përshkruhet me fjalë’, mesazhi i ndjerë i Irfan Hysenbelliut për humbjen e të vëllait: Mbështetetje të plotë fëmijëve të...

Ditën e sotme u nda nga jeta në moshën 59 vjeçare Kasëm Hysenbelliu, biznesmeni dhe pronari i medias Fax Neës, i cili nuk mundi...

“Berisha favorizoi shitjen e News24 te miku i Bashës”, AKUZA e pronarit të TV: Vogëlush i lodhur nga humbjet, po bën të njëjtën gjë

Botuesi Carlo Bolino akuzon kryedemokratin Lulzim Basha se po tenton të bëjë vetëvrasje kolektive, duke futur në “listë të zezë” dhe bojkotuar të gjitha...

Konfirmohet, Sokol BALLËN do ta shohim te ‘News 24’

Sokol Balla u prezantua sot si pjesëtari më i ri i ‘’News 24’’. Gazetari dhe moderatori i njohur i ‘’Real Story’’...

FUSHATA ZGJEDHORE dhe REKLAMAT/ Për të parën herë, zbulohen TARIFAT e kripura në EURO të televizioneve, Irfan Hysenbelliu ‘i panegociueshëm’ (FAKSIMILE)

Sa herë që ka zgjedhje, media është ‘në ditë të mira’. Kjo për faktin se krahas ‘bereqetit’ të lajmeve, mund...

Ditëlindja e ‘çmendur’ e djalit të manjatit të medias shqiptare, bukuroshja që e shoqëroi në festën luksoze (FOTOT)

Fatmir Hysenbelliu, një biznesmen i ri, njëherazi djali i manjatit të medias shqiptare Irfan Hysenbelliu ka mbushur dje 27 vjeç. Ditëlindja...

‘Njerëz biznesi’, manjati i medias shqiptare në Athinë me të birin miliarder

Irfan Hysenbelliu, manjati i medias shqiptare, njëherazi një nga njerëzit më të pasur në vend, ndodhet në Athinë. Ai shoqërohet nga...

Lajmet e fundit