Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

iphone

OKB në mbështetje të Apple: Kërkesa e FBI mund të hapë “kutinë e Pandorës”

Komisioneri i Lartë për të Drejtat e Njeriut i Kombeve të Bashkuara ka kundërshtuar zyrtarët amerikanë të cilët i bëjnë presion gjigandit amerikan të...

Apple refuzon FBI, nuk zhbllokon telefonin e njërit prej terroristëv të Los Angeles

Gjigandi amerikan i teknologjisë, Apple, ka refuzuar kërkesën e FBI-së për të zhbllokuar telefonin e njërit prej terroristëve të Los Angelesit në San Bernardino....

Duke e fshirë këtë aplikacion do kurseni 20% më shumë bateri në telefon

Nëse keni një telefon Android me një marifet të thjeshtë do arrini të përmirësoni me 20% baterinë e telefonit tuaj si dhe do përmirësoni...

Kujdes! Nëse e vizitoni, kjo faqe mund t’ju prishë telefonin

Pas shumë ankesave për link-un e një ëebfaqeje që është në gjendje të prishë telefonat smart, edhe vetë gjigandi i teknologjisë Apple, ka konfirmuar...

Modeli i ri do quhet “iPhone 5se”, ja si parashikohet të jetë

Disa specifika shumë të mëdha rreth modelit të ri të iPhone kanë mundur të dalin në media, ku sipas blogut “9to5Mac”, modeli i ri...

Zyrtare, iPhone 7 vjen me dy ndryshime rrënjësore

iPhone 7 do të jetë pa dyshim një prej telefonave më të avancuar të gjeneratës së tij, kjo falë një sërë përmirësimesh por edhe...

Flet autori: Si i fsheha dy telefonat dhe çfarë kishte në portofolin e Elvana Gjatës

Personi që i vodhi celularët këngëtares Elvana Gjata, as nuk ka tentuar t’i shesë në tregun e zi. Për arsye, që nuk i ka...


Lajmet e fundit