Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

iphone

Del video: Galaxy S8 është tjesht fantastik

Një video e publikuar së fundmi në rrjetet sociale tregon smartfonin e shumëpritur Samsung Galaxy S8, teksa po testohet. Telefoni duket...

Trump do e detyrojë Apple të prodhojë televizorë

Shefi ekzekutiv i Foxconn, kompania që monton pjesën më të madhe të iPhone-ve në Kinë ka lënë të kuptohet gjatë një interviste se disa...

10 vite më parë Steve Jobs prezantonte “iPhone”

Një telefon, një lexues muzikor, një pajisje për të bërë krëkime në internet dhe për të lexuar postën elektronike. Të gjitha...

Kujdes! Kjo video 5-sekondëshe mund t’ju prishë telefonin

Disa përdorues të rrjetit Reddit kanë arritur të zbulojnë një problem në sistemin operativ iOS 10 që e bën telefonin të papërdorshëm nëse klikoni...

Galaxy Note7 merr fund, ja pse nuk duhet ta blini

Duket se një nga telefonat më të shumëpritur të gjigantit koreano-jugor, Samsung, Galaxy Note7, i ka bërë ditët e veta shumë më herët nga...

Artistin shqiptar e vjedhin në Shkodër, njofton dy policitë dhe ja çfarë ndodh më pas

Artisti shqiptar nga Kosova, Fatmir Spahiu, ishte mbrëmë në qytetin e Shkodrës për të ndjekur nga afër ndeshjen mes ekipit të Kosovës dhe Koracisë,...

Ja sa kushton smartfoni i ri Galaxy Note 7 nga Samsung (Video)

Gjigandi korean i teknologjisë Samsung, prezantoi sot smartfonin e ri Galaxy Note 7, me skanim të retinës së syrit, sensorë skanimi të gishtit dhe...


Lajmet e fundit