Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

iphone

Bashkimi Europian merr vendimin, të gjithë telefonat do kenë të njëjtin lloj karikuesi, përfshi dhe iPhone

Komisioni Evropian ka bërë me dije se është duke planifikuar një urdhër për të gjithë  prodhuesit e smartphonëve dhe pajisjeve të tjera elektronike. Sipas...

“Qyqa ka kamera këtu, bjere bjere çantën”, zbardhen PËRGJIMET, Rovena Voda mori 1.000 euro, celular dhe arkë me peshk: Nuk e dua iPhone, direkt...

Newsbomb.al zbardh përgjimet e Prokurorisë Speciale SPAK, për ish-zv.ministren e Brendshme Rovena Voda dhe dy gra të tjera që ndikojnë për të fituar një...

iPhone nuk është rezistent ndaj ujit, kompania Apple gjobitet me 10 milion euro për mashtrim

Kompania Apple në Itali është gjobitur me 10 milion euro për dy mashtrime në reklamimin e saj. E para ka të...

Ky smartfon mban 50 ditë bateri!

Një smartfon i ri i prodhuar nga kompania “Avenir Telecom” pretendon se me një karrikim të vetëm mund të shkojë deri në 50 ditë....

Dizenjuesi i iPhone largohet nga Apple: Është koha për të bërë ndryshim

Dizenjuesi i iMac, iPod and iPhone, Sir Jony Ive, i cili për më shumë se dy dekada ndihmoi Apple të bëhej kompania më e...

Iphone i 2019 prezantohet me karikuese wireless dhe me kamerë të përmirësuar

Sipas një raporti të fundit që vjen nga blogu Japonez, iPhone i ardhshëm i Apple do të përfshijë edhe funksionin e karikimit të aksesorëve...

I gjallë falë iPhone, smartfoni ndal shigjetën që për pak iu ngul në zemër

Një djalë në Australi është me fat të jetë gjallë, falë telefonit të tij iPhone. Incidenti i çuditshëm ndodhi në New...

Prezantohet Iphoni i ri me tre kamera, ja si do duket dhe sa kushton (FOTO)

Kompania Apple ka nxjerrë të dhena të reja për fansat e Iphone duke treguar se si do të duket modeli i ri. ...

Dërguan mesazhin e vitit të ri nga iPhone, ‘Huawei’ ndëshkon 2 punonjësit e tij

Prodhuesi kinez i smarfonëve “Huawei” ka ndëshkuar dy punonjës që kishin përdorur 'iPhone', smartfoni i prodhuar nga rivali i tij i madh amerikan 'Apple',...

Lajmet e fundit