Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

iphon

Çfarë ‘i bëri bashkë’ Klanifornian dhe Portokallinë?

Portokallia dhe Klanifornia, dy spektaklet më të mëdha të humorit në vend, janë bërë bashkë… ose le të themi … në njëfarë mënyre “janë...

Lajmet e fundit