Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

inxhinier i pavarur

Hetimet e Prokurorisë së Tiranë për zjarrin te ‘Casa Italia’, grupit të oficerëve iu bashkohet dhe një inxhinier i pavarur: Do zbardhin shkakun e...

Një inxhinier i pavarur i është bashkuar grupit të oficerëve dhe prokurorit të Prokurorisë së Tiranës, që po hetojnë për shkaqet e zjarrit që...

Lajmet e fundit