Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

Inva mula

Vjen edhe reagimi i Inva Mulës për ndarjen e përfolur në media

Newsbomb.al përgënjeshtroi ditën e djeshme lajmin e disa portaleve që shkruan për ndarjen e sopranos Inva Mula nga bashkëshorti i saj Et’hem Ramadani. ...

E vërteta për ndarjen e Inva Mulës, ja fotoja që përgënjeshtron mediat (Foto)

Sopranoja e famshme shqiptare Inva Mula, u përfol në mediat dhe portalet në vend, se është ndarë nga bashkëshorti i saj Ethem Ramadani. ...

Lajmet e fundit