Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

Inva mula

‘NDIZET’ Korça edhe pas MIK Festival, Inva Mula FILMOHET duke kërcyer me vajzën, i biri i vjen nga Franca (VIDEO)

Edicioni i dytë i Festivalit Ndërkombëtar të Muzikës, MIK Festival ka bërë bashkë dashamirësit e muzikës nga brenda dhe jashtë Shqipërisë. ...

U tha se është ndarë nga biznesmeni, Inva Mula sqaron gjithçka në këtë FOTO me Ramadanin

Ditët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se sopranoja Inva Mula i ka dhënë fund martesës me biznesmenin e njohur Ethem Ramadani, me...

U tha se është ndarë nga bisnesmeni Ramadani, reagon Inva Mula dhe rrëfen të vërtetën

Ditët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se sopranoja Inva Mula i ka dhënë fund martesës me biznesmenin e njohur Ethem Ramadani, me...

Arsye ekonomike? Zbulohet pse u ndanë Inva Mula dhe biznesmeni i njohur Ethem Ramadani

Sopranoja e njohur Inva Mula i ka dhënë fund historisë së dashurisë me biznesmenin nga Kosova, Ethem Ramadani. Ata së bashku...

Divorci i DYTË për Inva MULËN, sopranoja i jep FUND historisë 11-vjeçare me Ethem RAMADANIN

Sopranoja e njohur Inva Mula duket se i ka dhënë fund historisë së dashurisë me biznesmenin nga Kosova, Ethem Ramadani. Ata...

Si një zonjushë e vërtetë, Inva Mula publikon FOTON e veçantë të vajzës për ditëlindje

Sot për sopranon shqiptare me famë botërore Inva Mula është një ditë shumë speciale. Vajza e saj e vogël, Nina feston...

KEMI INVA MULA, POR KEMI DHE NIKO DHALES

(Nuk lodhem për këtë artist)   Shkruan Agim Xhafka: Titulli duhet shpjeguar. Më poshtë është një foto, një poster i teatrit...

Një fundvit jo i zakontë për SOPRANON Inva Mula, kalon disa ditë në spital për shkak të hemoragjisë celebrale

Nuk është mbyllur dhe aq mirë viti 2018 për soprano e famshme shqiptare Inva Mula. Një aktivitet i ngjeshur artistik i...

Surprizon djali i Invës dhe Pirros, zbuloni çfarë ka bërë për të nderuar Gaqo Çakon (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur  nata finale e edicionit të 57 e ‘Festivalit së RTSH-së’. Kjo natë ka qenë një homazh...

Lajmet e fundit