Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

interviste

Për herë të parë në një intervistë publike, Linda Rama tregon kush e ka “timonin” në familje; përlotet kur flet për Anetën

Për herë të parë bashkëshortja e kryeministrit, Linda Rama do të në një intervistë publike përballë gazetares Ilva Tare. Si rrallë Linda Rama do të...

Gazetarja rrëfen intervistën e parë që i mori Ruçit: M’u kujtua xhaxhi Guro që më tha: Gramozi ështe shume i dhembshur

Gazetarja e njohur, Darina Tanushi ka rrëfyer intervistën e parë që i ka marrë Gramoz Ruçit, asokohe sekretar i Përgjithshëm i PS. Tanushi tregon se...

“Nëse më ofrojnë postin e Presidentit, do ta pranoja”, Jenishehri: Do drejtohej shteti shqiptar nga një qeveri me profesorë e doktorë

Selami Jenishehri, Kryetari i Partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve Shqiptar,  deputet në Kuvendin e Shqipërisë, i pyetur mbrëmjen e djeshme nëse do të dëshironte...

“Më keni nxjerrë shumë budallaçkë”, Ronela Hajati lë “nam” në mes të intervistës, nuk di kur është shpallur Pavarësia e Kosovës

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të dashura dhe “Instagrami” i saj është “flakë” nga fansat të cilët kuriozë mezi presin projektet dhe...

A flirtojnë politikanët me ju? Ja si përgjigjet deputetja seksi, Duda Balje: Më e ëmbël se fruti jo, por…

Deputetja Duda Balje gjatë një interviste ka zbuluar disa të pathëna nga jeta e saj private. E pyetur se cila ishte puna e parë që...

VIDEO/ Rama heq mikrofonin dhe braktis intervistën: Herën tjetër kur flet me kryeministrin, pyet kryeministrin. Kjo ishte pika që përmbysi kupën e kësaj nate

Kryeministri Edi Rama ka braktisur intervistën me gazetarin Ilir Babaramo, pasi nuk i kanë pëlqyer pyetjet e këtij të fundit.Gazetari e pyeti Ramën për...

“Emrin e pagëzimit e kam Paulin”, Rama flet për raportet me të atin: Kishim shumë debate, por nuk e ka përdorur kurrë autoritetein e...

Kryeministri Edi Rama në një intervistë për emisionin “E diell” ka treguar se emrin e pagëzimit e ka Paulin.Ai ka folur edhe për marrëdhënien...

Kandidatja e PD për deputete interviston Edi Ramën, Ori Nebijaj pyet kryeministrin për deklaratën për punëtorët nga Bangladeshi

Kryeministri Edi Rama ka dhënë mëngjesin e sotëm një intervistë online nga Përmeti, ku ndodhet në kuadër të fushatës elektorale, për moderatorët Ori Nebijaj...

Ministrja Shahini në rolin e mësueses dhe gazetares, interviston ambasadoren Yuri Kim

Yuri Kim do të ketë një rol të veçantë në klasën e gjuhës angleze ditën e sotme, dhe kjo orë do të drejtohet nga...

Meta kritikon ‘anti-KÇK’-në: Askush s’e ka penguar qeverinë të luftojë krimin, rrezikon mbivendosje

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, në një intervistë për Zërin e Amerikës, ka kritikuar nismën më të re të ndërmarrë nga qeveria,...

Lajmet e fundit