Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

interpoli

Mori peng një grua në Greqi dhe kërkonte 1.8 milion euro, arrestohet nga Intepoli në Itali 45 vjeçari shqiptar i shumëkërkuar (EMRI)

Besnik Sadikaj, është arrestuar nga Interpoli në Itali pasi, ndaj tij janë lëshuar dy urdhra ekstradimi ndërkombëtar, një nga Italia dhe një nga Shqipëria....

Kërkohej nga Interpoli, arrestohet në Itali shqiptari që trafikoi 22 kg kokainë 

Policia Kufitare e Bolonjës ka arrestuar sot një shtetas shqiptar 37 vjeçar i cili kërkohej nga Interpoli. Mësohet se nga gjurmimi...

Kosova aplikon sërish për anëtarësimin në INTERPOL   

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli tha se Kosova do të aplikojë sërish për anëtarësim në Interpol këtë vit.  ...

Kërkohej nga Interpoli, policia rrugore arreston të shumëkërkuarin shqiptar

Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar të kërkuar nga Interpoli, pas një kontrrolli rutinë në autostradë. Policia rrugore e Cassinos ndaloi...

Kërkohej nga Interpoli, arrestohet gruaja e ‘Mirit të Xhikës’ (EMRI)

Policia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë bërë arrestimin provizor me qëllim ekstradimi të shtetases: Manjola Prifti, 43 vjeç, banuese në Tiranë. Kjo shtetase...

Gazetari zbulon detaje tronditëse: Lista e personave të kërkuar nga Interpoli, plot me VIP-a

Prej kohës në vendin tonë lista e personave të kërkuar nga INTERPOL mbahet e fshehtë, për arsye që nuk dihen ende. ...

Panik te Gjykata e Apelit, qytetari i shtrirë në tokë: Më hoqi qafe Saimir Tahiri (Video)

Një qytetar është shtrirë në rrugë në shenjë proteste përpara Gjykatës së Apelit në Vlorë, duke pretenduar se Gjykata ka dhënë vendim korruptiv ndaj...

Në shtator Kosova anëtarsohet me të drejta të plota në Interpol

Kosova është pranë një momenti historik, sipas raportimeve të mediave fqinje por një komunikate të qeverisë në largim, Republika e Kosovës është afër pranimit...

Lajmet e fundit