Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

interesante

Ky është byzylyku i ri për ata që hanë, blejnë ose shajnë më shumë se ç’duhet!

Jeni konsumatore të padisiplinuar? Keni nevojë që të shani çdo minutë? Nuk mund të ndaloni së ngrëni? Tani ky byzylyk i...

Krijohet pajisja e re për ata që s’durojnë dot njerëzit!

Kjo është pajisja e re e prodhuar në Indi dhe pritet që të dalë në treg në të gjithë botën.  ...

250 mijë euro për një tualet në lokal (Çfarë ka të veçantë)

‘Hipopo Papa’ Cafe është një nga lokalet me të njohur në Japoni pikërisht për tualetin që ka. Pronari i lokalit harxhoi...

Video virale: Vogëlushja nuk është fare i impresionuar që u bë me vëlla

Kjo vajzë e vogël nuk është aspak e lumtur që një pjesëtar i ri i është shtuar familjes. Video komike është...

Si hynë deputetët e Partisë Demokratike sot në Kuvend (FOTO PIKANTE)

Mënyra se si deputetët e Partisë Demokratikë u futën në Kuvend ditën e sotme është mjaft interesante. Siç vihet re në...

Lajmet e fundit