Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

Inter

Ky ishte kuptimi i mesazhit të koduar nga Ikardi në Instagram, tifozët e Inter qetësohen

Në pamje të parë Ikardi dhe Wanda duken një çift perfekt, por duket se edhe mes tyre ka probleme dhe konflikte.  ...

Përfundon supersfida Roma-Inter, dy gola vendosin takimin

Ka përfunduar superndeshja Roma – Inter në Seria A, me rezultatin 1-1. Miqtë kaluan të parët në avantazh, në minutën e 31, me anë...

Pas mesfushorit të Barcelonës, Inter ëndërron ‘yllin’ e Real Madrid

Inter po tregohet shumë aktiv në këtë merkato dimri, ku deri tani ka bërë tre blerje. Zikaltërit kanë firmosur me Bastoni, Lisando Lopez...

Inter bën goditjen e madhe në merkato, merr nga Barcelona mesfushorin e njohur

Inter është treguar shumë aktiv në këtë merkato dimri duke marrë dy lojtar deri më tani, Bastoni dhe Lopez. Po zikaltërit nuk u...

Real Madrid është i vendosur, kërkon me çdo kusht sulmuesin e Inter

Real Madrid duket gjithmonë e më i vendosur për të marrë në Spanjë sulmuesin argjentinas nga Interi, Mauro Ikardi. Përveç nevojave shumë të...

U përfol për një kalim te Barcelona, mbrojtësi i njohur flet për të ardhmen

Milan Skrinjar është një nga mbrojtësit më të mirë të momentit dhe për këtë arsye ai është në lupën e disa prej skuadrave më...

‘Çmenduritë’ në merkato, Real Madrid bëhet gati për të rivalizuar Barcelonën

Barcelona këtë vit është treguar e papërmbajtshme në merkato, duke blerë me shifra të frikshme, Coutinhon dhe Dembele. Por duket se këto shpenzime...

I padobishëm për Mourinhon, Inter bën gati ofertën për Mkhitaryan

Inter është duke kërkuar përforcime në merkato dhe një nga emrat më të përfolur është ai i Mkhitaryan. Ky i fundit duket se...

‘Zgjohet’ Inter, pronarët kinezë përgatisin dy ‘dhurata’ për Spaletin

Inter është folur shpesh nga mediat italiane se është një skuadër pa stol dhe ka vetëm lojtar titullar. Për këtë fakt trajneri Spaleti...

Inter nuk del nga kriza, barazim i “bardhë” me Lacion

Është mbyllur në barazim kryesfida e kësaj jave në Serie A mes Inter dhe Lacio. Pavarësisht dëshirës dhe mundësive të shumta të dyja...

Lajmet e fundit