Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

Inter

Zëvendësohet Spaletti, Conte zyrtarisht trajneri i Inter

Antonio Conte u njoftua këtë mëngjes si trajner i ri i Inter, duke zëvendësuar Luciano Spaletti, i cili u shkarkua zyrtarisht dje. ...

Inter shkarkon trajnerin Lucciano Spalleti

Pas Gennaro Gattusos që u largua me konsensus të plotë nga Milani, është radha e Luciano Spalletit për tu larguar nga Interi. ...

Pensioni ‘thërret’ Handanoviçin, Strakosha bëhet gati për Interin

Samir Handanoviç, tashmë 34-vjeç duket se është larg Interit. 'Gazzeta Dello Sport', ka publikuar sot një artikull që e bënë të sigurtë faktin se...

Interi ‘prenoton’ Godin, por një tjetër mbrojtës titullar mund të largohet

Ditët e fundit te Interi është folur për një marrëveshje midis klubit dhe mbrojtësit Diego Godin për verën e ardhshme.  Nuk...

Interi rihap dosjen ‘Modric’, zikaltërit përgatisin strategjinë për të bindur kroatin

Interi do të bëjë të pamundurën për të transferuar mesfushorin e Real Madridit Luka Modriç verën e vitit të ardhshëm. Klubi...

‘Shpresojmë që Barcelona të na japë një dorë’, te Interi i ‘tremben’ kualifikimit

Interi e ka me shumë ”siklet” kualifikimin nga Grupi B për në fazën me eleminim direkt në Champions League.  Zikaltërit do...

‘Derbi’ i Italisë, Juventusi mund Interin dhe nis shkëputjen

Juventusi nuk njeh humbje në këtë kampionat në Seria A. Bardhezinjtë mundin dhe Interin në shtëpi fal golit të Mandzukiç i cili në mionutën...

Interi i frikësohet eliminimit nga Champions , PSG-ja nuk gabon

Sonte në mbrëmje përfunduan dhe ndeshjet e pesta të fazës së grupeve. Dy fitoret që kanë rënë në sy janë ato të PSG-së dhe...

E bleu Interi, futbollisti i njohur pëson aksident të rëndë

Radia Nainggolan, futbollisti i blerë nga Interi në këtë merkato vere, ka bërë një aksident me makinën e tij Ferrarri. Mëngjesin...

Zëvendësuesi i Ikardit, Interi piketon talentin argjentinas

Inter aktualisht ka në skuadër një sulmuesit më të mirë në botë, Mauro Ikardin. Por nuk kanë qenë të paktat fjalët për një...

Lajmet e fundit