Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

Inter

Interi një hap larg blerjes së mesfushorit kosovar

Mesfushori shqiptar i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka mund të transferohet në Itali te ekipi i Interit, ndërkohë që skuadra italiane është gati të shpenzojë...

Mancini vendos ‘veton’, Manaj nuk largohet nga Interi

Roberto Mançini nuk ka ndërmend të humbasë një talent si Rei Manaj. Trajneri i Interit pranoi për televizionin zyrtar të klubit zikaltër se dëshiron...

Formacioni i vitit në Serie A, Inter dhe Napoli dominojnë listën

Faqja e specializuar e futbollit, Goal.com ka publikuar formacionin e vitit sipas saj për kampionatin italian. Në këtë formacion bëjnë pjesë...

“Messi më tha se donte të luante për Interin”

Ish-lojtari i Kombëtares së Argjentinës, Juan Sebastian Veron ka deklaruar se bashkëkombasi i tij, Lionel Messi, i ka thënë dikur se dëshironte të luante...

Mancini i hap rrugë huazimit të Manajt: Duhet të luaj më shumë në një ekip tjetër

Trajneri i Interit, Roberto Mancini, eshtë i bindur që talenti shqiptar, Rei Manaj, duhet të transferohet në një klub më të vogël, ku do...

Inter në çerekfinalet e Kupës së Italisë, Manaj titullar

Rei Manaj kthehet në protagonist në takimin e parë si titullar me Interin. Sulmuesi i Kombëtares dha asist për Rodrigo Palasion në golin e...

Lajmet e fundit