Tirana
overcast clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

instagram

Instagrami i tij u bë “mollë sherri”, paralajmëron Luizi: Sa të dal nga këtu…

Llogaria e banorit të shtëpisë së Big Brother në Instagram, Luiz Ejllit, ka qenë mjaft e diskutuar në rrjet. “Lufta” e bërë nga miqtë,...

Fansat e Luizit i bëjnë të papriturën jashtë, familjarët e Efit dalin me njoftimin urgjent

Instagrami i Efit ka rënë pre e një sulmi kibernetik, pasi është tentuar që të hakohet dhe t’i shtohen ndjekës fake. Këtë gjë e kanë...

“Mos përdorni Instagram e Tik-Tok gjatë Ramazanit”, Hoxha: Ndaleni shikimin haram

Hoxha Labinot Maliqi ka dhënë disa këshilla besimtarëve myslimanë për muajin e Ramazanit. Në një intervistë për emisionin “Kendiv”, ai tha se ata që agjërojnë...

Ilir Meta nën shoqërinë e Aleksandër Gjokës: Zëri i dashur i zemrave tona, të frymëzon për ta nisur nga e para

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shfaqur krah artistit Aleksandër Gjoka. Ka qenë vetë Meta i cili ka postuar në llogarinë e tij...

Luiz Ejllit i japin “goditjen” përfundimtare jashtë BBV

Ditën e djeshme një ndryshim të papritur pësoi “Instagrami” i banorit të shtëpisë së Big Brother Vip, Luiz Ejllit. Profili i të cilit që...

VIDEO/ “E ka ëndërr të jetë opinionist në BBV”, pas deklaratës Arjan Konomi i “përvishet” Blendi Salajt: Ky tipi e çoi gropë…

Pak ditë më parë, teksa komentonte përplasjen virale të Zhaklin Lekatarit dhe Arjan Konomit, Blendi Salaj tha se Konomi e ka ëndërr që të...

Nuk ka më dyshime, Fifi zbulon për herë të parë gjininë e bebit

Fifi është shtatzënë dhe do të bëhet nënë për herë të parë. Ishte vetë këngëtarja ajo e cila dha lajmin e bukur, mirëpo deri...

FOTO/ Me pushime në ishull, zbulohet djali me të cilin është “arratisur” Kejvina Kthella

Pas një shkëputje të gjatë nga rrjetet sociale, pas daljes së bujshme nga shtëpia e Big Brother Vip, Kejvina është rikthyer dhe postimet në...

Kejvina dhe Tea bëhen bashkë, çfarë po “kurdisin” dy vajzat?

Pas një pauze të shkurtër në rrjetet sociale, Kejvina Kthella është bërë sërish pjesë e tyre ku fillimisht kërkoi ndjesë ndaj fansave dhe familajrëve...

Fifi ndan me fansat “torturën” që po kalon në shtatzëni: Më lini me gëzu për bebin tim

Këngëtarja, Fifi, është në pritje të ëmbël dhe për një muaj do të mbajë bebushin e saj në krahë. Por, si duket shtatzënia nuk...

Lajmet e fundit