Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

instagram

Dua Lipa, një ambasadore e denjë për vendin tonë! Në vetëm pak ditë bën që mediat prestigjoze të flasin për Shqipërinë

Prej ditësh Dua ka qenë në Shqiperi duke shijuar bregdetin tonë së bashku me familjen dhe të dashurin e saj. Gjatë këtyre ditëve, këngëtarja me...

Pas kritikave Dua nuk e bën më të njëjtin gabim, vendos “locationin” dhe i tregon gjithë botës sa e bukur është Shqipëria: Asnjëherë nuk...

Prej ditësh Dua Lipa së bashku me familjen dhe partnerin e saj janë duke ja kaluar për mrekulli në Shqipëri. Ata nuk kanë lënë asnjë...

Zaimina Vasjari merr “lejen e zakonshme” nga puna në Ujësjellës, publikon video nga…

Dy ditë më parë në media bëri bujë lajmi se këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është emëruar specialiste në drejtorinë e Ujësjellës Kanalizimit në...

Lei Kraja shpreh hapur simpatinë për futbollistin shqiptar: Do bëhet një yll, por është më i vogël se unë

Lei Kraja është padyshim një ndër moderatoret më siptatike të ekranit shqiptar. Është mjaft aktive në rrjetet sociale, mirëpo kur vjen puna tek jeta...

Këngëtarja e njohur “tërbon” fansat: Sapo xhirova një skenë s*ksi, isha në ankth, por aktorët ishin profesionistë

Këngëtarja e njohur Demi Lovato mesa duket i është futur seriozisht aktrimit. Artistja bukuroshe ka njoftuar fansat e saj në Instagram se para pak...

E shtrirë mbi krevat, Cardi B pozon nudo dhe “mbulon” pjesët intime me flokët kaçurrela (FOTO)

Këngëtarja e njohur amerikane Cardi B gjithmonë është në qendër të vëmendjes në medien rozë. Reperja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston foto...

Ishte “live” në Instagram, reperi “Red Boy” 21-vjeç ekzekutohet me breshëri plumbash (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Los Angelos, ku reperi Zerail Rivera, është ekzekutuar teksa ishte në makinën e tij. Zerail Rivera, i cili...

“Ambasada Amerikane në Shqipëri më ka bllokuar Instagram-in”, Stresi: Për zonjën Kimete…

Mesa duket “Instagrami” i Stresit e ka një problem dhe reperi ditën e djeshme është detyruar të japë një përgjigje për fansat e tij. Përmes...

I mbylli Facebook-un dhe Instagram-in, Donald Trump “kërcënon” Zuckerberg-un: Kur të bëhem prapë President, nuk do të…

Dje kompania e Facebook dhe Instagram mori vendimin që të bllokojë nga rrjetet sociale, edhe për dy vite të tjera Presidentin Donald Trump. Ai...

Facebook i shtyu bllokimin me 2 vjet, reagon ashpër Donald Trump: Kjo është fyerje e madhe për miliona qytetarë që më votuan

Ish-presidenti i Amerikës, Donald Trump u ndalua të kishte akses në platformën e Facebook dhe Instagram, pas sulmit të 6 janarit në Kapitol. Trump...

Lajmet e fundit