Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

Inspektoratit Qendror Teknik

Cilësia e karburanteve, IQT: 224 gjoba në një vit

Inspektorati Qendror Teknik (IQT) ka intensifikuar kontrollet në subjektet e tregtimit me shumicë dhe pakicë të gazoilëve dhe gazit të lëngshëm në vend, me...

Arrestohen tre punonjës të Inspektoriatit Qëndror Teknik (Emrat)

Policia e Tiranës ka arrestuar tre inspektorë të hirdokarbureve të akuzuar për korrupsion pasiv dhe shpërdorim detyre duke kryer kontrolle fiktive në pikat e...

Lajmet e fundit