Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

inspektimi i punimeve

Shkollat “Nënë Tereza” dhe “J.F. Kennedy” në Kodër Kamëz drejt fundit të punimeve Veliaj: Standard të njëjtë arsimor për një start të barabartë për...

Dy shkollat e reja që po ndërtohen në Kodër Kamëz, pjesë e një kampusi të ri për arsimin parauniversitar në vend, do t’i japin...

Lajmet e fundit