Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

ingrit mustafa

“E marrë peng e shkreta”, Artan Hoxha: Kjo është ulëritëse! Pasi i hodhën kufomën si qen dhe i lanë fëmijët jetimë, vrasësit detyruan bashkëshorten…

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se bashkëshortja e Endri Mustafës të vrarë në mnëyrë mafioze në Shkodër, është detyruar nga vrasësit të dalë para...

“Hipëm në makinë dhe…”, zbardhet dëshmia e 15-vjeçarit të arrestuar për vrasjen e 32-vjeçarit në Shkodër, bashkëshortja: Ai e di kush e vrau!

Zbardhet një pjesë e dëshmisë së 15-vjeçarit që është arrestuar si bashkëpunëtor i vrasësve të Endri Mustafës në zonën e Livadheve në Shkodër. Trupi...

Lajmet e fundit