Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

informacioni

Gjiganti mediatik shkurton qindra vende pune

Korporata shumëkombëshe e masmedias dhe informacionit, Thomson Reuters ka njoftuar për reduktimin e 2 mijë vendeve të punës. Vendimi i drejtorit...

Lajmet e fundit