Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

infermierja

Dhunoi të moshuarën, avokati tregon se me sa vjet burg mund të dënohet infermierja Aurona Pelaj

Avokati Arianit Koci ka treguar se deri në sa vjet burgim mund të dënohet infermierja Aurona Pelaj që e rrahu të moshuarën në qendrën...

Infermierja merrte kartat ID të pacientëve, reagon Dhoma e Përmbaruesve: Ky është sistemi bankar në Shqipëri, kredia jepet qosheve të pallateve

Dhoma Kombëtare e Përmbaruesve Gjyqësorë Privatë, reagon pas lajmit të djeshëm për arrestimin nga Policia të një infermiere dhe mikeshës së saj, të cilat...

Policia e Tiranës zbardh skemën kriminale: Infermierja vidhte kartat ID të pacientëve dhe merrte kredi, sekuestrohen mbi 400 milionë lekë… (EMRAT)

Infermierja e një spitali në Tiranë dhe shitësja e një dyqani kanë rënë në prangat e Policisë, pasi në bashkëpunim me njëra-tjetrën kishin vënë...

Një tjetër viktimë nga Covid në radhët e bluzave të bardha, humb jetën infermierja

Një tjetër person nga bluzat e bardha ka humbur jetën për shkak të Covid-19. Kësaj here ka qenë infermierja kosovare Doruntina Thaçi Morina, 31...

Ishte në muajin e shtatë të shtatzënisë, sulmi në zemër i pret në mes jetën infermieres në Laç

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur ditën e sotme në Laç, ku një infermiere ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak. Përmes një...

FOTO E ËMBËL/ Infermierja në spitalin Covid 1 shtatzënë dhe në punë: Presim bebush, të na gëzojë

Infermierja e spitalit Covid 1, Xheorxhia Metushi është në pritje të ëmbël. Së shpejti ajo pritet që të bëhet nënë, pasi...

‘Më kanë shërbyer me përkushtim’, infermierja e shëruar nga koronavirusi nuk kursehet: Mjekët tanë janë heronj!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video-mesazh të një infermierieje e cila fatmirësisht e ka fituar betejën me sëmundjen e shekullit, Covid-19.   ...

Flet Infermierja që i qëndroi pranë kryeministrit Johnson: Ishte një pacient si gjithë të tjerët

"Boris Johnson ishte thjesht një pacient tjetër për të cilin ne po përpiqeshim të bënim më të mirën". Kështu është shprehur ...

Rasti i parë me Covid-19 në Mallakastër, konfirmohet pozitive infermierja e qendrës shëndetësore në fshatin Aranitas, karantinohet gjithë stafi mjekësor

Shënohet rasti i parë me Covid-19 në Mallakastër. Mësohet se ka rezultuar pozitive me Covid-19 një infermiere e qendrës shëndetësore në...

Bëri foto me kryeministrin britanik të infektuar, vdes infermierja e prekur nga Covid-19

Sara Trollope infermierja britanike 51-vjeçare ka humbur jetë si pasojë e Covid-19. Zonja Trollope kishte punuar në Spitalin Hillingdon, në perëndim...

Lajmet e fundit