Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

infermiere shqiptare

Një javë më parë u krye ndërhyrja e parë kirurgjikale, 14 mjekë turq dhe 20 infermierë shqiptarë bashkohen stafit të Spitalit Memorial Fier

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se stafi i Spitalit Memorial të Fierit është zgjeruar tashmë, pasi i janë bashkuar 14...

Lajmet e fundit