Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

infeksioni ne dhemballe

Iu gjetën në trup shenja me lapustilë, detaje të reja nga vdekja e 23-vjeçares, halla çon në polici një lap top dhe listë emrash,...

Grupi Hetimor pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë ka vendosur të thellojë hetimet lidhur me rastin e vdekjes së 23-vjeçares Evgjeni Baxho. Ajo humbi...

Lajmet e fundit