Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Indrit Lleshi

Vrau dhe dogji me Vodka biznesmenin grek, ky është 20-vjeçari shqiptar për të cilin familja e viktimës kërkon që të… (EMRI)

Djali që shihni në foto është Indrit Lleshi, 20-vjeçari shqiptar që vrau në mënyrë makabre biznesmenin grek. Familja e të moshuarit...

Lajmet e fundit