Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

indrit hoxha

Bilanci i RENEAS dhe Operacionales në Shkodër e Fier: Mbi 30 lokale dhe ambiente të tjera të kontrolluar, verifikohen dhjetëra persona me precedent kriminal

Forcat Speciale RENEA dhe Forcat Operacionale prej ditës së djeshme ndodhen në zonën e Shkodrës e Fierit, ku po ushtrojnë kontrolle të shumta për...

RENEA arreston 27 vjeçarin në Fier, sa pa Policinë hodhi çantën e dorës nga lokali: Kishte pistoletë dhe dy karikatorë me fishekë luftarakë (EMRI-VIDEO)

Indrit Hoxha (Kuçi) është arrestuar nga Forcat Speciale RENEA dhe nga Operacionalja në Fier, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në një lokal në zonën...

Katër ditë më parë e telefonuan për të votuar në njësinë 8, hiqet nga lista e votimit anëtari i Këshillit Kombëtar Indrit Hoxha

Ditën e sotme janë zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike, por shumë nga anëtarët e PD-së nuk e kanë gjetur emrin...

Vetë nuk e pranoi mandatin në 2019, demokrati: Basha dhe Bardhi të japin shpjegime, pse futën në lista kandidatë që qëndruan në Kuvend kur...

Indrit Hoxha, anëtar i Këshillit Kombëtar të PD, thotë se Lulzim Basha dhe sekretari i partisë Gazment Bardhi duhet të japin shpjegime se për...

Zyrtari i PD-së propozon live spikeren e lajmeve, mallëngjehet Rudina Magjistari (VIDEO)

Një propozim për martesë ka ndodhur në emisionin e Rudina Magjistarit. Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Indrit Hoxha i...

Kush është deputeti i ri i PD në Kuvend, quante Vlahutin ‘baxhellë’, si ndyshoi mendje për djegien e mandateve

Indrit Hoxha është kandidati i radhës i Partisë Demokratike i cili ka pranuar mandatin. Hoxha është pjesë e listës së Tiranës dhe ka dorëzuar...

‘Djegia e mandateve pa mbështetjen e SHBA’, anëtari i Këshillit të PD ironizon Murrizin: E ka marrë në telefon vetë Donald Trump

Pasditen e sotme, deputeti Myslym Murrizi ka thënë se nuk ka pranuar të digjte mandatin sepse vendimi i Bashës ishte i nxituar dhe nuk...

Lajmet e fundit