Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

indogjene

Zjarret e frikshme në Amazonë, gruaja indigjene akuzon presidentin brazilian: Po shkatërron burimin tonë të jetës (VIDEO)

"Shikoni burimin tonë, atë që ne po humbasim. Për dy vjet kemi luftuar për të ruajtur rezervën tonë dhe ata kanë hyrë dhe kanë...

Lajmet e fundit