Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

indexi i korrupsionit

Kosova u përmirësua me 20 vende në indeksin e antikorrupsionit, Meta përshëndet Kurtin: Urime institucioneve dhe popullit tuaj!

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka përshëndetur Kosovën për përmirësimin me 20 vende në indeksin e antikorrupsionit nga Transparency International. Meta shkruan se...

Lajmet e fundit