Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

indetifikohen

Pas shoferit të furgonit identifikohen dhe dy viktima të tjera të aksidentit tragjik në Qafë Muzinë (Emrat)

Një aksident i rënë ndodhi ditën e sotme në Qafë Muzinë, në rrugën Gjirokastër-Sarandë. Si pasojë e këtij aksidenti pesë persona humbën jetën, ndërsa...

Lajmet e fundit