Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

incidenti ne librazhd

Sulmuan eskortën e Ramës në zgjedhjet e 2019, Prokuroria mbyll hetimet për incidentin në Librazhd: Të pandehur kryetarë dhe një ish-deputet i PD (EMRAT-VIDEO)

7 zyrtarë të Partisë Demokratike në Librazhd dhe Prrenjas janë marrë të pandehur nga Prokuroria e Elbasanit, për incidentin e ndodhur dy vite më...

Lajmet e fundit