Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

incident

U rrëzua mbi shkëmbinj teksa mblidhte midhje, 58-vjeçari niset me helikopterin e urgjencës drejt Tiranës

Një 58-vjeçar ka marrë plagë të rënda ditën e sotme në Sarandë pasi është rrëzuar në shkëmbinj teksa po mblidhte midhje. Ngjarja ka ndodhur në...

Incidenti gjatë faljes së Fitër Bajramit, Komuniteti Mysliman: Sot është ditë feste dhe gëzimi, ngjarje të tilla nuk kanë lidhje me besimtarët

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë thotë se incidenti që ndodhi sot në Sheshin Skënderbej gjatë faljes së Fitër Bajramit, nuk ka lidhje me besimtarët myslimanë.Sipas...

Incident te sheshi Skënderbej, një person lyen veten me benzinë gjatë faljes së Fitër Bajramit: S’ka Zot! Policia dhe besimtarët e neutralizojnë (FOTO)

Një incident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sheshin Skënderbej, aty ku besimtarët myslimanë kanë qenë duke falur Fitër Bajramin. Një person ka lyer...

Tentoi të votonte familjarisht në Korçë, vëzhguesi i PD-së pikas qytetarin dhe konfrontohet fizikisht

Një tjetër incident ka ndodhur në qytetin e Korçës, në qendrën e votimit të fshatit Vashtmi. Sipas informacioneve për mediat, një zgjedhës ka dashur që...

Bashës i ndodh incidenti në Mirditë, qytetarët e rrethojnë, dikush e tërheq prej krahu dhe s’e lë të ikë; ndërhyn truproja (VIDEO)

Kryetari i PD-së Lulzim Basha është thuajse në përmbyllje të turit të tij të takimeve elektorale për ditën e sotme. Ai ishte më herët...

Shembet tavani i teatrit në Londër, plagosen 5 persona gjatë spektaklit

Pesë persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e djeshme, si pasojë e shembjes së tavanit në teatrin Piccadilly, në Londër. Të...

Zgjedhjet e parakohshme, incident me serbët në veri të Mitrovicës

Që prej orës 07:00 ka nisur procesi i votimit në Kosovë, ku janë hapur qendrat e votimit. Ndërkohë, në veri të Mitrovicës është shënuar...

Tre komisionerët godasin me levë në kokë 59-vjeçarin në Klos, dërgohet me urgjencë drejt Tiranës

Në fshatin Gurrë e Madhe të bashkisë Klos, 59-vjeçari Asllan Likursi, është goditur me levë në kokë nga tre komisionerë të PS-së. ...

SKANDALOZE/ Ky punonjës bashkie duhet SHKARKUAR menjëherë, shikoni çfarë i bëri qytetarit para kamerave (VIDEO)

Ngjarje skandaloze në zonën e Kurbneshit. Drejtori i Rrugëve pranë Bashkisë Mirditë, dhunoi qytetarin, një banor të zonës, duke i thyer telefonin! ...

Incidenti i parë te Parlamenti, protestuesi hedh një copë druri drejt policëve, të tjerët e ndalin (VIDEO)

Shënohet incidenti i parë në protestën para Parlamentit. Një prej protestuesve, raporton gazetari ynë Endri Mema, i mbuluar me flamurin kuq...

Lajmet e fundit