Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

inceneratori

Monika Kryemadhi i përgjigjet menjëherë Ramës: Mirë që je piktor i dështuar, por bën dhe anal-istin e inceneratorit të Tiranës

Deputetja Monika Kryemadhi ka reaguar menjëherë pas deklaratave që kryeministri Edi Rama po jep drejtpërdrejt për qytetarët këtë të shtunë. Ajo e quan Ramën...

Monika Kryemadhi nxjerr DOKUMENTET: Po bëj gati padinë për SPAK, për inceneratorin e Tiranës

Kryetarja e LSI është duke dhënë një konferencë për mediat me gazetarët, ku po tregon disa dokumente dhe të dhëna që sipas saj, faktojnë...

Edi Rama përgjigjet për Shkëlqim Canin: Nuk u largua se kundërshtoi inceneratorin, atë punë kishte! Do shkarkoja 17 ministra (E PLOTË)

Ish-ministri i Financave Shkëlqim Cani nuk është shkarkuar se kundërshtoi kontratën për inceneratorin e Elbasanit. Kështu u shpreh pasditen e kësaj të mërkure kryeministri...

Kryebashkiaku i Fierit thirret në SPAK, Armando SUBASHI prej 3 orësh në zyrat e prokurorëve specialë (Dëshmon dhe deputeti i PS)

Kryebashkiaku i Fierit Armando Subashi është duke u marrë në pyëtje këtë të premte nga Prokuroria Speciale SPAK, mëson newsbomb.al. Prej afro 3 orësh...

128 milionë euro koncesion për djegien e plehrave me incinerator në Tiranë, fitojnë holandezët

Një  kompani me zyra në Amsterdam të Hollandës është fituesja e koncesionit të ndërtimit të landfillit incernatorit dhe rehabilitimit të vendepozitimeve në Tiranë. ...

Skandaloze / Mbetjet spitalore digjen brenda makinës, helmohet ajri përgjatë rrugës në Tiranë (Video)

Qeveria ka dhënë leje për ndërtimin e të paktën dy inceneratorëve që do të kryejnë djegien e plehrave duke lënë pas gazra helmuese dhe...

Lajmet e fundit