Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

inagurohet

Në hyrje të Tunelit feston Gjirokastra, në dalje Saranda e Delvina/ Edi Rama inaguron rrugën e Kardhiqit dhe Skërficën (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama dhe një pjesë e kabinetit kanë marrë pjesë sot në inagurimin zyrtar të rrugës Kardhiq-Delvinë dhe Tunelit të Skërficës, shkruan newsbomb.al....

Lajmet e fundit