Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

ina zhupa Kuvend

Bora Muzhaqi kritikon sjelljen e Ina Zhupës: E prisja diçka të tillë nga Berisha, por jo nga një vajzë e re

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi ka dënuar sjelljen e deputetes Ina Zhupa në Komisionin për Edukimin, ku i tërhoqi mikrofonin...

Ina Zhupa në konferencë, ikin dritat në ambientet e Kuvendit

Deputetja e PD, Ina Zhupa në një deklaratë sot ka bërë një denoncim, ku ka thënë se në Kuvend deputetët do të votojnë për...


Lajmet e fundit