Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Ina Kollcaku

“Qepja e vajzave”, gazetari ja thotë “troç” Inës: Nuk kam bërë s*ks me ty, por të dua! Kur u martova nuk e pyeta gruan...

Gazetari kosovar, Milaim Zeka gjatë një diskutimi në emisionin “Abc e pasdites” ka folur mbi njohjen e tij me bashkëshorten dhe për fenomeniin e...

Parukieri i VIP-ave në Tiranë, Olti Shulla “merr në dorë” Inën dhe përfundimi është kaq i bukur

Ina Kollçaku, bukuroshja e emisionit "Rrethi Katror" ka bërë një ndryshim drastik në pamje. Ajo ka zgjedhur parukierin dhe grimierin e njohur të Tiranës,...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” habit me deklaratën: Jam e dashuruar, dua të bëhem nënë pa burrë

Ina Kollçaku është një prej personazheve që u bë e njohur falë pjesëmarrjës së saj në “Përputhen 1”. Që prej emisionit Inës iu deshën dy...

Masë tumorale në gjoks, ish-konkurrentja e “Përputhen” i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale

Ina Kollcaku është një prej emrave që u bë e njohur falë pjesëmarrjes së saj në “Përputhen 1”. Që prej asoj kohe Ina ka...

Lajmet e fundit